Polski  English  Русский  Deutsch  
Formularz Szukaj
bl2br2tl2tr2

Świece zapłonowe ISKRA Kielce

Firma

Nowy katalog

Informujemy, że wydaliśmy nowy katalog zastosowań świec zapłonowych i żarowych ISKRA.

Nowy katalog zawiera najnowszą bazę danych samochodów osobowych, motocykli, skuterów i quadów, maszym ogrodniczych, pił motorowych, czy silników łodziowych. Nasz katalog poraz pierwszy uzupełniony został o takie działy, jak tabele zastosowań świec zapłonowych do agregatów prądotwórczych czy motopomp.

Na szczególną uwagę pragniemy zwrócić uwagę na powiększenie części GARDEN, w której to znalazły się tabele zastosować świec zapłonowych m.in. do: kos i podkaszarek, mikrociągników, glebogryzarek, małych traktorków, wektykulatorów czy odkurzaczy.

W nowym katalogu znalazły się również tabele zastosowań świec żarowych, w tym również najnowszych - świec CERAMIC.

Na końcu katalogu zamieszczone zostały szczególowe tabele odpowiedników innych typów świec na typy ISKRA.

Oprócz tabel zastosowań świec zapłonowych i żarowych, w katalogu zamieściliśmy również podstawowe informacje o oferowanym asortymencie produkcji. Jest więc informacja o świecach U-SUPER, GAS-SUPER oraz CERAMIC.

Katalog wydany został w kilku wersjach językowych: angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Nasze nowe wydawnictwo otrzymało nową szatę graficzną oraz nowy format. Teraz dostępny jest w bardziej czytelnym formacie A4.

Mamy nadzieję, że nasz nowy katalog zostanie pozytywnie odebrany przez naszych klientów oraz dobrze oceniony. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag na temat tego wydania na adres mail: info@iskra-kielce.pl Będziemy wdzięczni za wszelkiego rodzaju uwagi i komentarze. Nowy katalog jest już dostępny pod nr telefonu 41 365 52 21. Zapraszamy.